Inspirujące książki o biznesie, ekonomii i marketingu — gdzie je kupić?

Inspirujące książki o biznesie, ekonomii i marketingu — gdzie je kupić?

Książki poświęcone tematyce marketingu i biznesu stają się nieodłącznym narzędziem dla przedsiębiorców poszukujących inspiracji i praktycznych wskazówek. Warto sięgnąć po te pozycje, które nie tylko kształcą, ale także przynoszą realne rezultaty, czyniąc z czytania źródło przewagi konkurencyjnej.

Gdzie kupić książki o biznesie, ekonomii i marketingu za mniej niż 20 zł?

Zakup książek to średnio wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. Jednak odwiedzając stronę https://skupszop.pl/ksiazki/biznes-ekonomia-marketing-145850, możesz kupić książko o tematyce biznesu, ekonomii oraz marketingu za mniej niż 20 zł. To prawdziwa gratka dla osób, którym zależy na rozszerzaniu wiedzy poprzez lekturę książek.

Niska cena sprzedawanych produktów na Skupszop.pl wynika z faktu, że najtańsze książki są używane. Ich wcześniejsi właściciele zdecydowali się podarować im drugie życie i tym samym sprzedać je do wspomnianego portalu i przy okazji nieco na tym zarobić. Dzięki temu poszczególne egzemplarze w dobrym stanie — bez śladów użytkowania mogą trafić w ręce osób, które ich potrzebują.

Na Skupszop.pl kupisz książki o biznesie, ekonomii i marketingu za mniej niż 20 zł. Ceny produktów zaczynają się już od kilku złotych. W tej kategorii gatunkowej znajdziesz przy tym blisko 1 400 produktów zawierających wiedzę z ostatnich lat. Na portalu kupisz nie tylko używane książki — w ofercie dostępne są również nowe produkty. Informacja o stanie danej książki została podana w czytelny sposób — tuż nad ceną.

Nie czytasz? Sprzedaj!

Niemal każdy z nas ma w swoim domu przynajmniej jedną książkę, której albo nigdy nie przeczytał (i nie ma zamiaru), albo już jej nie potrzebuje. Taki egzemplarz zajmuje cenne miejsce, które zająć mogłaby inna, bardziej interesująca czy przydatna książka. Jeżeli zatem nie czytasz takiej książki, a przy okazji chcesz się jej pozbyć, to warto skorzystać ze skupu prowadzonego przez Skupszop.pl.

Aby to zrobić, wystarczy przejść do zakładki “sprzedaj”, gdzie podasz numer ISBN książki. Jest to trzynastocyfrowy numer znajdujący się z reguły nad kodem kreskowym książki, który służy do identyfikacji wydawcy. Dzięki niemu szybko i bez większego problemu można orientacyjnie wycenić książkę. A w przypadku posiadania większej ilości egzemplarzy można skorzystać ze specjalnej aplikacji dostępnej na Androida, dzięki której zeskanujesz numer ISBN.

Po dodaniu wszystkich książek do wyceny przechodzisz do podania danych niezbędnych do sprzedaży. Po tym czekasz kilka dni na ostateczną wycenę Skupszop.pl. Jeżeli propozycja ceny ze sprzedaży jest dla Ciebie satysfakcjonująca, to akceptujesz warunki, pakujesz książki i je wysyłasz. Cena za wysyłkę również zostanie Ci zwrócona. 

Skupszop.pl to zatem idealna propozycja dla osób, które chcą kupić książki w niskiej cenie oraz dla tych, którzy chcą pozbyć się niepotrzebnych egzemplarzy.

Dodaj komentarz